Mała czarna w motocyklowym klimacie. We Wrocławiu

K1_02Na mapie Wrocławia i Polski pojawiło się nowe miejsce dla miłośników dwóch kółek. To kawiarnia motocyklowa połączona z warsztatem. Miejsce, w którym można spędzić miło czas, popatrzeć na pracę mechaników, albo samemu zabrać się do roboty. Każda opcja jest dostępna.

Jak piszą na swojej stronie autorzy projektu, kawiarnia to realizacja marzenia o utworzeniu przestrzeni łączącej dwie pasje: zamiłowanie do motocykli oraz słabość do dobrej, aromatycznej kawy.

K1_03

Rozsiąść się w fotelu z filiżanką pachnącego napoju w ręku i obserwować jak z części leżących w kartonach na nowo powstają piękne maszyny? To bardzo przyjemna wizja.

Warto dodać, że trójosobowa ekipa Motoracer Garage & Coffee działa w branży nie od dziś. Miłosz Jaskólski przewodzi swojej drużynie pasjonatów od dekady.

K1_01

Pomysł na połączenie serwisu z miejscem, gdzie można po prostu posiedzieć, napić się smolistej kawy i skosztować ciasta, pojawił się w październiku zeszłego roku, podczas jednego z długich wieczorów. Czy się sprawdzi? Więcej na stronie Motoracer Garage & Coffee.

Źródło: motoracer.pl

Posted on by krystian in Aktualności

Add a Comment

You must be logged in to post a comment.